Header image

Det är dags för MIC auktion, vi träffas Feb på Hemgården 14:00 2 Juni 2018

För auktionen gäller följande:
Du som vill sälja rekvisita har möjlighet till det. Vi garanterar minst 2 utrop per person. 20 % av försäljningspriset går till MIC.
Vi vill att du tar en bild per varje utrop och skickar den till timstar@timstardesign.se så kommer bild på alla utrop finnas tillgängliga att se via hemsidan.
De utrop som ska säljas ska finnas på plats vid Hemgården minst en halvtimme innan Försommarfesten börjar. Dvs senast kl. 13.30.
Auktionsutropare kommer att vara Raymond Gustafsson.

Om ni inte kan komma till auktionen men vill lägga ett bud så kan du göra det igenom att kontakta Tim Star , så bjuder jag åt dig. timstar@timstardesign.se

Lycka till.

#1 Cube in a Tube, väldigt fint skick och kommer med orginal beskrivning.

#2 Boretti's sensor box, super fint skick.

#3 Svävande bord.

#4 Allt på bilden är i ett utrop.

#5 Allt på bilden är ett utrop.

#6 "Vegas Scarf" Klicka här för att se tricket utföras.

#7 Detta är 2st utrop #1 3st Paul Harris Art of Astonishment.-----#8 Rice's Encyclopedia of silk magic 4 volymer

#9 Detta är ett utrop med 4 Volymer av Harry Lorane Apocalypse

#10 Dessa 5 böcker av Dai Vernon är alla i ett utrop

#11 Dart prediction Harries (helt NY)

#12 Mental Epic - No Force ( Harries ) NY! Aldrig använd

#13 Duvproductionslåda (Från Harries samlingar)

#14 Säljes i ett utrop!

#15 Allt säljes i ett utrop.

#16 One Cup Routine Säljes i ett utrop.

#17 Duvproductionslådor.

#18

#19

#20

#21 Super Punch

#22 Självöppnandelåda med svävande kula.

#23

#24

#25

#26 Produktionsklockor

#27 Förutsägelsetavla

#28

#29 Produktions matta

#30 Skedböjning från Tenyo